Marka

Holger Fromme

​Drodzy miłośnicy muzyki!

Jestem zaszczycony widząc, że są Państwo zainteresowani produktami Avantgarde Acoustic. Być może mieli Państwo już wcześniej możliwość posłuchania muzyki z dobrze zaprojektowanych głośników tubowych. Jeśli tak, jest bardzo prawdopodobne, że są Państwo równie wielkimi entuzjastami tej technologii, jak ja.

Doświadczenia związane z odsłuchem muzyki z kolumn tubowych są zupełnie unikalne - czujemy się tak, jakbyśmy słuchali muzyki na żywo. Przeżycia takie powodują u mnie, że zapalam się do tego sposobu reprodukcji dźwięku jeszcze bardziej. I właśnie te przeżycia zapoczątkowały istnienie naszej firmy - Avantgarde Acoustic. Ponieważ jesteśmy absolutnie pewni tego, że zalety muzyki reprodukowanej za pomocą tub są niepowtarzalne, zdecydowaliśmy się całkowicie poświęcić projektowaniu tego typu głośników. Avantgarde to niewielka grupa inżynierów i projektantów, produkująca kolumny w Odenwaldzie, w Niemczech.

Jestem przekonany, że wraz z seriami Solo, Uno, Duo oraz Trio, a ostatnio także Zero 1, osiągnęliśmy swój cel i dotarliśmy tak blisko jak to tylko możliwe do ideału głośnika tubowego. Odzew, jaki nasze konstrukcje powodują wśród profesjonalistów: ekspertów, dziennikarzy, a także sygnały od naszych klientów są potwierdzeniem tego, że idziemy we właściwym kierunku. Dzięki ponad 2500 zainstalowanym systemom, Avantgarde wyrósł na prawdziwego lidera w branży głośników tubowych. Jako że każdy model Avantgarde jest unikalnym systemem dźwiękowym, możemy zaoferować słuchaczowi pełnię przeżyć związanych z jego ukochaną muzyką.

Będę niezmiernie zadowolony, jeśli produkty prezentowane na tej stronie wzbudzą Państwa zainteresowanie.

Wasz