DUO PRIMO

Avantgarde Acoustic Duo PrimoModuł basowy Basshorn to coś na kształt mitu i legendy. Potrafi on dostarczyć niezwykłych doznań, jednak gdy jego rozmiary są zbyt małe, nie można w pełni wykorzystać basowego potencjału, co budzi ambiwalentne odczucia. Gdy konstrukcja jest z konieczności zbyt mała, można zaobserwować skoki krzywych impedancji i wzbudzanie w paśmie przenoszenia - prawa fizyki są bezlitosne. To prawdziwe wyzwanie, a jednocześnie moment, w którym do gry wchodzi technologiczne zaawansowanie Avantgarde Acoustic. Przed Wami ADRIC - jedyna w świecie technologia pozwalająca przekroczyć fizyczne ograniczenia w budowie głośników tubowych.

ADRIC to zastrzeżony patentem system Active Dynamic Radiation Impedance Compensation. Daje on pewność, że relatywnie małe tuby i najniższe częstotliwości nie wykluczają się wzajemnie. Polega on na fundamentalnych badaniach wzajemnych zależności elektroakustycznych między czołami fal wydobywających się z wylotu tuby. Zespół układów ADRIC wykrywa charakterystyczne punkty szczytowe impedancji i wyrównuje je za pomocą superszybkich, analogowych pętli sprzężenia zwrotnego. System ten jest precyzyjnie skalibrowany i zlinearyzowany, zapewniając pewne i przewidywalne wyniki. Zapewnia on niezwykłą czułość i szybkość nawet w zakresie najmniejszych basowych impulsów.

Smukłe, eleganckie i dostojne, Duo Primo łączą najlepsze cechy wydajności i sprawności. Ich proporcje będą idealne pod względem dopasowania do nowoczesnego wnętrza, gdzie nagłośnienie ma dyskretnie zajmować swoje miejsce. Każda para Primo to dzieło zręcznych rąk i rezultat niezwykłej staranności, precyzji i szacunkiu dla przyszłego właściciela. Proces produkcyjny trwa 70 dni.

Primo to najbardziej osobista i intensywna forma niezapomnianego doświadczenia z serią Duo.

 

DANE TECHNICZNE
Pasmo przenoszenia (bas) 18 - 350 Hz
Moc maksymalna 100 W
Skuteczność (1 W / 1 m) > 107 dB
Punkty podziału 170 / 2000 Hz
Impedancja nominalna 18 Ω
Rekomendowana moc wzmacniacza > 10 W
Rekomendowana powierzchnia pomieszczenia > 20 m²
Średnica tuby średniotonowej 670 mm
Średnica tuby wysokotonowej 180 mm
Średnica głośnika średniotonowego 170 mm
Średnica głośnika wysokotonowej 25 mm
Wzmacniacz subwoofera 2 x 250 W RMS
Wymiary 670 x 650 x 1800 mm
Waga 180 kg (sztuka)

 

GALERIA - KLIKNIJ NA ZDJĘCIE, ABY POWIĘKSZYĆ