Avantgarde Acoustic Uno G2Model podstawowy serii klasycznej. Wprowadzenie do świata dźwięku Avantgarde Acoustic.

Uno to konstrukcja rasowa, łącząca w sobie cechy potężnej brutalności z dziewiczym pięknem i radosną intensywnością doznań. W największym skrócie, Uno zapewniają kluczowe cechy leżące u podstaw każdego modelu Avantgarde Acoustic: moc, naturalność oraz prawdziwą przyjemność słuchania muzyki.

Najnowsza generacja Uno zbudowana jest w oparciu o 127-mm głośnik M1 wbudowany w 50-cm centymetrową tubę o profilu sferycznym, sięgającą w dół aż do 300 Hz. Pasmo powyżej 3 kHz przejmuje 2.5 centymetrowy głośnik wysokotonowy H1 wraz z tubą 13 centymetrową.

Moc nie znaczy zbyt wiele bez kontroli. Dlatego Uno zostały zaprojektowane do utrzymywania równowagi tonalnej i dokładności w każdych warunkach, korzystając z technologii CDC, w której filtr głośnika średniotonowego nie ma elementów pasywnych w torze sygnał. Dzięki temu sygnał muzyczny trafia bezpośrednio do serca serca przetwornika. Mniej komponentów, mniej zakłóceń, mniejsze szumy, więcej szczegółów. Klarowność spotyka się z mocą - i to w najlepszym wydaniu.

Subwoofer SUB225 dopełnia balansu tonalnego średnich tonów ze sferycznej tuby pełną reprodukcją niskich częstotliwości. Jest on zrealizowany na dwóch potężnych 25-cm wooferach o dużym wychyleniu membrany. Zaawansowane magnesy neodymowe utrzymują zwiększone natężenie pola i przeciwdziałają redukcję zniekształceń przy maksymalnej mocy. Sekcja ta jest napędzana z „inteligentnego” modułu wzmacniającego o mocy 250 W, z wydajnym transformatorem 330 VA i kondensatorami o pojemności 60 000 μF, łącząc komfort odsłuchu z precyzją high-endowego super-głośnika i doskonałą wydajnością nawet przy mocy maksymalnej. System sprzężenia zwrotnego MFB kompensuje w czasie rzeczywistym zniekształcenia sygnału wprowadzane przez obieg i filtry wzmacniacza, zapewniając czysty, głęboki i dynamiczny bas, niezależnie od wielkości pomieszczenia oraz poziomu głośności. Aktywny stopień wyjściowy umożliwia regulację głośności basu, częstotliwości pracy głośników basowych oraz filtrowanie składowych subsonicznych. Regulacji dokonujemy za pomocą precyzyjnego pokrętła z litego aluminium.

Konstrukcje Avantgarde Acoustic to nie tylko technologia i wysoka wydajność. To także wyrafinowane wzornictwo połączone z prostotą i elegancją formy, a model Uno to krok w wymarzony świat dźwięku nieograniczonego parametrami sprzętu i wymaganiami użytkownika.

 

DANE TECHNICZNE
Pasmo przenoszenia Tuby 290 - 20,000 Hz
Subwoofer 18 - 350 Hz
Moc 50 W
Skuteczność (1 W / 1 m) > 104 dB
Częstotliwości podziału 290 / 3000 Hz
Impedancja znamionowa   8 Ohm
Zalecana moc wzmacniacza  > 10 W
Zalecane pomieszczenie  > 16 m kw.
Układ CDC   Tak
Filtr CPC Nie
TUBY
Typ Sferyczne
Materiał Odlew wtryskowy ABS
Powierzchnia Polerowana / Lakierowana
Kąt rozpraszania 180 stopni
Powierzchnia

Nisko-średn.: Brak

Średnioton.: 0.196 m kw.

Wysokoton. : 0.013 m kw.

Średnica

Nisko-średn.: Brak

Średnioton. : 500 mm

Wysokoton. : 130 mm

Długość Nisko-średn. : Brak
Średnioton. : 280 mm
Wysokoton. : 65 mm
GŁOŚNIKI
Średnica Nisko-średn.: Brak
Średnioton. : 127 mm
Wysokoton. : 25 mm
Magnes Nisko-średn. : Brak
Średnioton. : Ferryt
Wysokoton. : Ferryt
SUBWOOFER
Moc wzmacniacza (RMS) 250 Watt
Zapas pojemności  60000 (mikro)F
Transformator toroidalny 330 VA
Układ REAL TIME Tak
Układ ADRIC brak
Filtr aktywny Regulacja 60 - 350 Hz
Filtr subsoniczny 20 / 30 / 40 Hz
Trigger 12 V  Tak
Inteligentny Limiter   Tak
Układ miękkiego startu  Tak
Średnica głośnika   250 mm
Ilość głośników na kanał  2
Magnes Neodym
Wymiary Szerokość 529 mm
Głębokość 584 mm
Wysokość(+/- 15 mm) 1425 mm
Waga (szt.) 71 kg

 

GALERIA - KLIKNIJ NA ZDJĘCIE, ABY POWIĘKSZYĆ