avantgarde acoustic duo g2

Potęga osiągnięta dzięki 67-cm tubie sferycznej. Duo to po prostu kwintesencja Mocy oraz dynamicznego piękna. Technicznej perfekcji dopełnia eleganckie wzornictwo - linia serii Duo to ponadczasowe piękno oraz typowa dla Avantgarde Acoustic™ klasa. Duo zmienią Twój sposób postrzegania muzyki. Oczekuj najlepszego.

W urzekającym świecie głośników tubowych rozmiar ma znaczenie: im większe wymiary tuby, tym szersze jest pasmo przetwarzanych częstotliwości, a co za tym idzie, spójność, dynamika i przyjemność z odbioru muzyki. Właśnie na tych zagadnieniach skupili się nasi inżynierowie,  by stworzyć unikalne tuby sferyczne o powiększonych rozmiarach i paśmie poszerzonym o jedną oktawę w porównaniu do mniejszego brata – Uno. Rezultatem jest spektakularny głośnik tubowy o średnicy 67 centymetrów, zasilany przez 17-cm głośnik M2. Natomiast głośnik wysokotonowy H2 jest zintegrowany w obudowie subwoofera.

Zgodnie z naszą filozofią projektowania, wzdłuż ścieżki sygnału nie ma żadnych filtrów, dzięki czemu unikamy niepotrzebnych interakcji lub strat. Pozostaje tylko impulsowa szybkość, niezapomniany detal oraz niekończąca się dynamika.

Konstrukcja spoczywa na solidnej ramie z litego aluminium, z regulowanymi stożkowymi nóżkami, które można dopasować do podłoża. Precyzyjne uchwyty oraz wsporniki są także wykonane z litego aluminium. Seria Duo jest jedną z najbardziej znaczących pozycji w katalogu Avantgarde Acoustic, a głośnik z tubą sferyczną o średnicy 67 cm symbolizuje tylko nieznaczne obcięcie spektrum częstotliwości, które przekłada się na większą moc i wydajność środka pasma.

Duo oddają pełną żywiołowość i kompleksowość muzyki, zapewniając niepowtarzalnych wrażeń słuchaczowi. Piękno, elegancja, kunszt oraz magia sferycznych tub to emocjonujący zestaw cech unikalnych w skali bezwzględnej.

 

DANE TECHNICZNE
Głośnik średniotonowy kewlarowy M2 (170 mm) w tubie sferycznej o średnicy 670 mm
Głośnik wysokotonowy 25 mm kopułka H1 w tubie sferycznej o średnicy 180 mm
Pasmo przenoszenia 170 Hz - 20 kHz
Efektywność 104 dB / 1W / 1m
Impedancja znamionowa 8 Ω
Zalecanam moc wzmacniacza > 10 W
Moc znamionowa 100 W
Głośniki  2 x 250 mm papierowe
Wzmacniacze 250 W, klasa A/B
Zwrotnica aktywna, regulowana (60 - 220 Hz)
Dostępne regulacje  Regulacja poziomu i częstotliwości filtru dolnoprzepustowego (Low: 70 - 120 Hz, Mid: 120 - 200 Hz, High: 170 - 250 Hz), filtr subsoniczny 20/25/30 Hz
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 155 x 670 x 680 mm
Masa jednej kolumny 82 kg

 

GALERIA - KLIKNIJ NA ZDJĘCIE, ABY POWIĘKSZYĆ